© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

EĞLENCE DOLU GECE

EĞLENCE DOLU GECE

TED tarafından kurulan Sosyal Hizmetler Komitesi, “10 bin Genç Meşale, Daha Aydınlık Türkiye” kapsamında bir gece düzenledi. Davetliler, yardım gecesinde hem şarkı söyledi hem de dans etti.İyi eğitim görmüş nesiller yetiştirme hedefine katkıda bulunmak amacıyla kurduğu Türk Eğitim Derneği Sosyal Hizmetler Komitesi, “10 Bin Genç Meşale, Daha Aydınlık Türkiye” kampanyası çerçevesinde renkli bir parti organize etti. Konuklar No:4 Restaurant’da gerçekleşen davette orkestranın şarkılarıyla eğlenceli anlar yaşadı. Çok sayıda TED üyesi ve yardımseverin katıldığı gecenin ev sahipliğini Türkiye Eğitim Derneği Genel Başkan Yardımcısı Kemal Ziya Savran ve komite üyeleri birlikte yaptı. Savran, geceden elde edilen gelirle birlikte 10 öğrencinin yolunun aydınlatıldığını ve üniversiteyi tamamlayana kadar masraflarının TED tarafından karşılanacağını belirtti. Şu anda 1200 öğrencimiz var. Bunu her yıl katlayarak kampanyayı neticelendirmek istiyoruz ama eğitim alanındaki çalışmalarımız hiçbir zaman son bulmayacak ve daima daha fazla özveri ile devam edecek” diye konuştu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.