© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

MBFW İstanbul | İpek Arnas

MBFW İstanbul | İpek Arnas

Mercedes-Benz İstanbul Moda Haftası’nda birinci gün podyuma çıkan bir diğer isim de saat 15:30’da tasarımlarını sergileyen İpek Arnas oldu.

İpek Arnas
İpek Arnas Kocaeli Üniversitesinde İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, Lasalle International Academy’de moda tasarımı eğitimi aldı.Bir denim markasının tasarım ekibinde yer aldı. Kendi markasını yaratma düşüncesine birbirinden farklı birçok ilgi alanı katkıda bulundu. Vintage dükkanlara olan ilgisi, dinlediği müzik tarzı, sürreal sanata olan merakı, kedilere olan sevgisi ve el emeğine verdiği değerle buluşunca ortaya benzerine az rastlanır, alışılmışın dışında tasarımlar çıkarttı. İşte bu markanın isminin çıkış noktası da çok kullanılan bir örgü tekniği olan 2 Ters 1 Düz. Basic avangarde tarzda koleksiyonlar tasarlıyor.
Koleksiyonlarını İstanbul Fashion Week kapsamında tanıttı. Türkiye’nin en köklü iplik üreticisi ve markası “Nako” için 2 Ters 1 Düz markası ile özel bir koleksiyon hazırladı. Temmuz 2012’de Uluslararası Woolmark Prize yarışmasında ilk kez Türkiye’yi temsil etti. Kendi koleksiyonlarının yanında uluslararası firmalar için tasarım ve danışmanlık veriyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.