© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

MASKOT KURABİYE HAYRAN BIRAKTI

MASKOT KURABİYE HAYRAN BIRAKTI

Ankara’nın efsane markası Kuki, yeni tarzı ile kapılarını tekrar açtı.Ankara’nın iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin yoğun katılım gösterdiği etkinlikte konuklar Kuki’nin hazırlamış olduğu lezzetleri tatma şansına sahip oldu. “Gingerman” ismi ile hazırladıkları özel kurabiye maskotlarının da tanıtımını gerçekleştiren marka temsilcileri konukları ile yakından ilgilendi. Konfetiler eşliğinde pastalarını kesen firma yetkilileri mutlu günü dostları ve konukları ile doyasıya kutladı. Açık hava alanında eğlenmek isteyenleri de düşünen ,Sezen Ümitli ve Sefa Karaduman perdeye yansıttıkları ışık gösterisi ile de davetlilerden tam not aldı. Pastane ürünlerinin yanı sıra her saate uygun menü seçenekleri ile dikkat çeken Kuki, catering hizmeti ile Ankaralıların lezzet anlayışını zirveye taşıyor. Ayrıca pasta ve şeker hamuru üzerine atölyeler de düzenleyen Kuki, herkesin kendi mutfağında usta bir şef olma şansı sağlıyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.