© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Yeni Yıla Özel Şık Davet

Yeni Yıla Özel Şık Davet

Başkent cemiyet hayatının örnek çiftlerinden Cem-Feza Sayer çifti, yakın dostlarının katıldığı bir davet düzenleyerek yeni yılın gelişini kutladılar. Ankara cemiyet ve iş hayatının seçkin isimlerinin katıldığı davet Divan Otel’in içerisinde bulunan Niki Restaurant’ta gerçekleştirildi. Cem-Feza Sayer çifti gece boyunca konuklarıyla tek tek ilgilenerek örnek bir misafirperverlik gösterdiler. Çok sayıda davetlinin katıldığı gecede konuklar canlı DJ performansı eşliğinde doyasıya dans ederek eğlendiler. Davete katılan konuklar Cem-Feza Sayer çiftine yılbaşı hediyelerini de vermeyi unutmadılar.

[nggallery id=828]

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.