© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

“Bir Dileğim Var”

“Bir Dileğim Var”

İki bin yılında kurulan ve Carole Hakko’nun başkanlığını yaptığı Bir Dilek Tut Derneği, dünyanın en büyük dilek gerçekleştirme organizasyonu Make-A-Wish Uluslararası Vakfı ile bir anlaşma imzaladı. Bir Dilek Tutu Derneği bu anlaşma ile faaliyetlerine uluslar arası boyut kazandırdı.
İki dernek, Conrad Otel’de “Bir Dileğim Var” temasıyla düzenlenen özel bir geceyle çocukların dileklerini gerçekleştirmek üzere bir davet gerçekleştirdi.
İş, sanat ve cemiyet hayatının tanınmış simalarının yoğun ilgi gösterdiği gecenin ev sahipliğini Make-A-Wish Uluslararası Vakfı CEO’ su Jon Stettner ve Bir Dilek Tut Derneği Başkanı Carole Hakko üstlendi.
Akbank’ın ana sponsorluğunda gerçekleştirilen gecede ünlü sanatçı Sertap Erener sahne alarak gelen konuklara eşsiz bir müzik dinletisi sundu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.