© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

İş Adamları Bu Düğünde

İş Adamları Bu Düğünde

Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) başkanı Ali Yücelen’in oğlu Erenalp Yücelen’in sünnet düğünü iş adamlarını biraraya getirdi. Bilkent Otel’de gerçekleşen düğüne konukların şıklığı damga vurdu. İşadamları ve Yücelen ailesinin misafirlerinin yoğun katılım gösterdiği düğünde animasyon ekibi renkli görüntülere sahne oldu. Ali Yücelen ve eşi Meral Yücelen’in davetlileri kapıda karşılayarak örnek ev sahipliği gösterdiği düğünde, erkekliğe adım atan minik Erenalp sahneye mehter takımı ekipleri ile çıktı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.