© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Konfor ve Kalite Bir Arada 

Konfor ve Kalite Bir Arada 

Ankara’nın en hızlı gelişen bölgeleri arasında yer alan Bağlıca’da bulunan Bağşehir Evleri herkesin dikkatini çekiyor.

En kaliteli inşaat malzemelerinin kullanıldığı, konforlu ve güvenli yaşamın en özelini sunan Bağşehir Evleri’nde her şey incelikle düşünülmüş. Bağlıca Bağşehir Evleri, Bağlıca Lyra Evleri, İncek Kolej-Stüdyo Evleri olmak üzere bu üç proje de birbirinde özel…

Birinci Proje; Bağlıca Bağşehir Evleri: 3+1, 4+1 ve dublex dairelerin olduğu ve 24 saat güvenlik kameraları ile güvenliği sağlanan, yarı olimpik yüzme havuzu ile birlikte geniş bir sosyal  alan sahip bir site.

İkinci Proje; Bağlıca Lyra Evleri: 6’sı teraslı dublex,6’sı triplex daire ayrıca 42 dairen oluşan blok yer almakta. Birinci sınıf inşaat malzemelerinin kullanıldığı sitede, Haziran ayında oturuma hazır hale gelecek projede açık-kapalı otoparkları ile beraber çeşitli aktivite alanları ile sizlere kapılarını açıyor.

Üçüncü Proje; İncek Kolej-Stüdyo Evleri: Bu yılın sonunda oturuma hazır hale gelecek olan Üniversite ve kolejler bölgesindeki, İncek Öysekent’te bulunan Stüdyo-Kolej Evleri loft tipi dairelerden oluşmakta. Bu projede lobi, cafe ve dinlenme alanı gibi ortak alanlar bulunacak. ayrıca; stüdyo, 1+1 ve 2+1’lerden oluşan toplam 34 daire olacak… Isı yalıtımı ve deprem yönetmeliğine uygun inşa edilen proje, bölgede ihtiyaç duyulan konut tipi olması ile dikkat çekmekte.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.