© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Garden Terrace’da Yaza Merhaba

Garden Terrace’da Yaza Merhaba

Garden Terrace’da Sheraton Ankara Hotel & Convention Center ve Lugal, A Luxury Collection Hotel; Ankara Genel Müdürü Sinan Köseoğlu’nun davetiyle “Yaza Merhaba” partisi gerçekleştirildi.

Büyükelçilik yetkililerinin, iş dünyasının önde gelen isimlerinin ve turizm sektöründeki birçok üst yöneticinin katıldığı davetin ev sahibi olarak Sinan Köseoğlu: “Çok keyifli bir etkinlikle yazı karşıladık. Şehrin merkezinde bulunan ve Ankara’nın en iyi gün batımına sahip olan Garden Terrace’da caz müzik eşliğinde çok değerli misafirlerimizi ağırlamak bizler için büyük mutluluk,” sözleriyle düşüncelerini ifade etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.