© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

KAV’da Karma Sergi Heyecanı

KAV’da Karma Sergi Heyecanı

KAV Sanat Galerisi, gerçekleştirdiği Karma Sergi ile Ankaralı sanatseverleri ağırlarken açılışa, sergide eserleri yer alan ressamların yanı sıra sanatseverler de yoğun ilgi gösterdi.

Aralarında Adnan Turani, Aslı Kutluay, Gülten İmamoğlu, İbrahim Balaban gibi elli değerli ressamın eserlerinin yer aldığı KAV 3. Karma Sergisi, gerçekleştirilen bir kokteylle açıldı. Sanatseverlerin yoğun ilgi gösterdiği sergide eserler, konuklardan büyük beğeni topladı. Trio müzik ile keyifli anlar yaşayan konuklar, eserleri incelerken sanatçılarla tanışma fırsatı da yakaladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.