© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

İngiltere Elçiliği’nde Renkli Davet

İngiltere Elçiliği’nde Renkli Davet

Birleşik Krallık Silahlı Kuvvetler Günü”, İngiltere Ankara Büyükelçisi Richard Moore’un elçilik rezidansında verdiği bir davetle kutlandı.

Kokteyl ile başlayan resepsiyon, İngiltere Ankara Büyükelçisi Richard Moore ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in konuşmalarıyla devam etti. Şimşek, son on yıllık süreçte Türkiye ile İngiltere arasındaki ticaret hacminin de üç kat artış gösterdiğini ve ilişkilerin oldukça parlak bir dönem geçirdiğini söyledi. Şimşek’ten sonra konuşan büyükelçi Richard Moore da, İngiliz futbol takımı Chelsea’nin Soma’daki maden kazasında hayatını kaybedenler onuruna Ağustos ayında İstanbul’da bir maç oynayacağını dile getirdi. Kokteyle katılan birbirinden şık konuklar, “Divan Ankara” imzasıyla hazırlanan leziz yemekleri de tatma şansı yakaladılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.