© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Tükal’den Şık Konferans

Tükal’den Şık Konferans

Kadının toplum içindeki statüsünün gelişmesini sağlamak için gönüllü kişilerden kurulan sivil toplum kuruluşu Tüm Kadın Lobisi (TÜKAL), 2015’in ilk dönem çalışmalarına Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ankara Milletvekili Gülsün Bilgehan’ın katıldığı “İstanbul Sözleşmesi” konulu konferansla bir davet düzenledi.

Sheraton Otel’de gerçekleşen konferansa Tükal Başkanı Füsun Şener ev sahipliği yaparken dernek üyeleri etkinliğe tam kadro katıldı. Konferansın açılış konuşmasını yapan Şener, eğitimin bir süreç olarak ailede başladığını söyleyerek, “Eğitim, bireyin ailesini ve devletini sevmesiyle başlar. Toplumun ve bireylerin mutluluğu için en iyi yol eğitimdir” dedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.