© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

İkinci Merkeze Şık Açılış

İkinci Merkeze Şık Açılış

Pilates System Oran’da açtığı ilk merkezin yoğun ilgi görmesinin ardından ikinci merkezi Çayyolu’nda çok sayıda davetlinin katıldığı şık bir kokteylle açtı.

Pilates System Oran’da açtığı ilk merkeze gösterilen yoğun ilginin ardından ikinci merkezi Çayyolu’nda açtı. Şehper Özçelik ve Burcu Kankal Gürbüz ortaklığıyla açılan merkezde davetlilere leziz ikramlarının sunulmasının ardından klasik müzik dinletisi de yapıldı.Özçelik ve Kankal ise davetlilerle tek tek ilgilenerek örnek bir misafirlik sergiledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.