© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Hisar ve Swarovski Crystal’in Muhteşem Buluşması

Hisar ve Swarovski Crystal’in Muhteşem Buluşması

Hisar, Swarovski işbirliği ile gerçekleştirdiği tasarımları olan Hisar Diamondline koleksiyonun bir milyonuncu ürününün şerefine bir etkinlik düzenledi.

“İyi tasarım herkesin hakkıdır” inancıyla tasarım harikaları yaratan Hisar, Swarovski Zirconia ürünleriyle beş yıldır çatal, kaşık, bıçak takımlarına uyguladığı Hisar Diamondline koleksiyonun bir milyonuncu ürünü şerefine Saphire Seyir Terası’nda bir davet düzenledi. Swarovski Elements’in birbirinden değerli kristallerini de masa servisleri, tepsi ve çay setleri gibi muhtelif ürünlere taşıyan Hisar, yeni koleksiyonlarını da görücüye çıkardı. Hisar Yönetim Kurulu Başkanı Selim Erdoğan, Eş Başkanı İsmail Erdoğan, Swarovski Genel Müdürü Mazen Nauen ve Swarovski Elements Türkiye Müdürü Sencer Deren’in ev sahipliği yaptığı davete çok sayıda konuk katıldı.

[nggallery id=1278]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.