© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Hayalleri Buluşturan Kitap

Hayalleri Buluşturan Kitap

TOG’un önemli projelerinden biri olan ve hayata geçirilen “Yüz Yüze 100 Yüz” kitabının tanıtımı şık bir koketeylle yapıldı.

Gerçekleştirdiği projelerle gençlere önemli desteklerde bulunan Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) yeni bir projeye imza atarak, her bir kendi alanında önemli başarılara imza atmış yüz ismi yüz gençle buluturarak söyleşi yapmalarını sağladı. Daha sonra bu söyleşiler “Yüz Yüze 100 Yüz” isimli kitapta bir araya getirildi. Günümüz gençliğine mesaj ulaştırmayı hedefleyen kitabın tanıtımı Kasımpaşa’daki Tuzambarı’nda şık bir kokteylle yapıldı. Editörlüğünde İzzeddin Çalışlar’ın gerçekleştirdiği kitabın yayın kurulunda TOG Eşbaşkanı Mehru Aygül, TOG Mütevelli Heyeti ve Yönetim Kurulu Üyesi Tuğba Jabban, TOG Mütevelli Heyeti ÜyesiSuzan Bayazıt, TOG Genel Müdürü Yörük Kurtaran ve Kaynak Geliştirme ve İletişim Departmanı Yöneticisi Betül Selcen Özer de görev aldı. Paralel Tasarım tarafında Yapı Kredi bankası’nın sponsorluğunda hazırlanan kitap, tüm kitapçılarda satışa sunuldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.