© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Harvey Nichols – MAG Lounge’de elitler buluştu

Harvey Nichols – MAG Lounge’de elitler buluştu

Başkent’e yeni bir soluk kazandıran Harvey Nichols – MAG Lounge Başkentli konuklarını özel bir davetle ağırladı.

Ankara’nın gözde mekanları arasında yer alan Harvey Nichols – MAG Lounge çok sayıda konuğu biraraya getirdi. davetin ev sahipliğini gerçekleştiren Can Çavuşoğlu ile Bora Çınar davete katılım gösteren konuklarla tek tek ilgilendi. Birbirinden leziz yemeklerin bulunduğu restaurant’ta misafirler yemekleri çok beğendiklerini dile getirdi. fotoğraf çekmeyide ihmal etmeyen konuklar, çektikleri fotoğrafları sosyal medyada paylaştı. Çok sayıda beğeni alan fotoğraflar Ankaralılar tarafından çok beğenildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.