© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Görkemli Düğün Töreni

Görkemli Düğün Töreni

İş adamı Mehmet Uyanoğlu ve zarif eşi Ömüye Uyanoğlu’nun büyük kızları Lotus İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Berna Uyanoğlu İngiltere”nin tanınmış iş adamlarından Patrick Meenhan ile Şişli Marriott Hotel’de düzenlenen çok şık bir düğün ile dünya evine girdi.

Yaklaşık üç yüz seçkin konuğun katıldığı düğünde sosyal yaşam dünyasının ünlü isimlerinin yanı sıra, düğün için gelen İngiltere’nin tanınmış isimleri de yer aldı. Dünyaca ünlü giyim markası Dsquaret’in ikiz tasarımcıları Dan ve Dean Caten kardeşler de düğün için Londra’dan gelerek genç çifti bu özel günlerinde yalnız bırakmadı. Yaklaşık bir sene önce tanışan çift kısa sürede aşklarını evlilikle taçlandırırken, konukların alkışları eşliğinde nikahın kıyılacağı salona girdiler. Los Angeles’ta bir film prodüksiyon firması ve Londra’da bir gazete sahibi olan Patrick Meenhan ve Berna Uyanoğlu’nun şahitliklerini ise Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ve Ak Parti İstanbul Milletvekili Aziz Babuşçu üstlendi. Berna Uyanoğlu  Vera Wang gelinliği ile göz kamaştırırken damat Patrick Meenhan Dolce Gabbana damatlığı ile oldukça şıktı. Genç çift düğün sonrasında balayı için Avrupa’nın en önemli eğlence merkezleri arasında bulunan Ibiza’ya uçtular. Çiçeği burnunda evliler hayatlarına Londra’da devam edecekler.    

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.