© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Deligans’ta Keyifli Buluşma

Deligans’ta Keyifli Buluşma

Açıldığı günden bu yanan kısa sürede Ankaralıların gözde mekanları arasında yerini alan Deligans,cemiyet hayatının önde gelen isimlerini ağırladı.

Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin katılım gösterdiği davette konuklar hep birlikte yeme içme şansına sahip oldular. Hoş sohbetlere ev sahipliği yapan Deligan’s özel menüsü ile de beğeni topladı. Next Level Alışveriş Merkezi Podyum’da bulunan Deligan’s keyifli  müzik dinletileri eşliğinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.