© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Berat Enhar 10 Yaşında

Berat Enhar 10 Yaşında

İş adamı Ercan Kahraman ile zarif eşi Derya Kahraman’nın oğulları Berat Enhar yeni yaşını tüm arkadaşlarının davetli olduğu şık bir partiyle kutladı.

Minecraft konseptli partiye Berat’ın okul arkadaşları da katıldı. Partiye aileleriyle birlikte katılan minikler doyasıya eğlendi. Pastanın mumlarını hep birlikte üfleyen çocuklar keyif dolu dakikalar yaşadı. Armada Rollhouse’da gerçekleşen etkinlikte renkli görüntüler yaşandı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.