© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Geleceğin Mimarlarına Önemli Destek

Geleceğin Mimarlarına Önemli Destek

Seranit “Geleceğin Mimarları” projesiyle yirminci yılını farklı bir etkinlik düzenleyerek Esma Sultan Yalısı’nda kutladı.
Yapı sektörünün köklü firmalarından Seranit Yapı Grubu yirmici yılını “Geleceğin Mimarları” projesini hayata geçirerek kutladı. “Geleceğin Mimarları” projesi ile ünlü mimarlar tasarladıkları eserlerle, tasarım ve mimarlık öğrencilerini destek oldular. Proje kapsamında altı ünlü mimarın, görsel boyutlarıyla fark yaratan ve içerdikleri mesajlarıyla dikkat çekici tasarımları Esma Sultan’da sergilendi. Seranit Yapı Grubu İcra Kurulu Başkanı Hamdi Altunalan ve Seranit Yapı Grubu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ece Ceylan Baba’nın ev sahipliğinde gerçekleşen geceye, projeye tasarımlarıyla destek veren Mustafa Toner, Gökhan Avcıoğlu, Eren Yorulmazer, Hakan Ezer, Dara Kırmızıtoprak, Murat Tabanlıoğlu’nun yanı sıra, projeye katkıları olan Aliye Simavi, Berrin Yoleri, Bettina Hakko, Derin Mermerci, Emre Toner ve Ruken Mızraklı katıldı. Gecede projenin gerçekleşmesinde ve desteklenmesinde katkıları geçen kişilere plaket takdim edildi. Gecede sergilenen tasarımlar, ünlü mimarlar tarafından konuklara tanıtıldı. Dört yıl boyunca sürdürülmesi hedeflenen ‘Geleceğin Mimarları’ projesi, her yıl öğrencilerin eğitimlerini desteklemeyi sürdürecek.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.