© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Four Seasons’ta Muhteşem Düğün

Four Seasons’ta Muhteşem Düğün

İstanbul sosyal yaşamının genç kuşak temsilcilerinden Can Eyilik ve Merve Aran görkemli bir düğün töreniyle Four Seasons Otel’de evlendiler.

Nurgül-Mete Eyilik çiftinin oğulları CAE Mimarlık firmasında içmimar olan oğulları Can Eyilik ile Nurseli-Perviz Aran çiftinin kızları Karaf Bebek’te yöneticilik yapan kızları Merve Aran, Four Seasons Otel’de düzenlenen şık bir düğün töreniyle evlendiler. Beş yüze yakın davetlinin katıldığı düğüne cemiyet ve iş yaşamının seçkin isimleri katıldı. Düğünde gelinin şahitliğini Demir Kısakürek ve Fatih Bilgütay üstlenirken, damadın şahitliğini ise İçişler Eski Bakanu, İstanbul Milletvekili Abdulkadir Aksu ve A. Fikret Özata yaptı. Gecede sahneye çıkan ünlü müzik gurubu “Grup Sun Band” birbirinden hareketi parçalarıyla konukların keyifli bir akşam geçirmelerini sağladı. Şık düğün töreniyle evlenen çift balayı adresi olarak Los Angeles ve Hawaii’yi tercih ettiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.