© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

ETTE’de Hünkar Günü

ETTE’de Hünkar Günü

ETTE Restaurant’ın zarif sahibesi ve MAG Dergisi yazarlarından Tuğçe İnal, cemiyetin ünlü bayanlarına “Hünkar” daveti verdi.

Birbirinden leziz ve eşsiz tatlarıyla başkentin vazgeçilmezlerinden olan ETTE Restaurant’ta düzenlenen davette cemiyetin ünlü bayanları bir araya geldi. Çayyolu şubesinde gerçekleşen davete evsahipliği yapan Tuğçe İnal, dostlarına “Hünkar”,  “Hürrem”, “ gibi sadece ETTE’ye has olan özel lezzetlerden ikram etti. Konuklar, leziz yemekler ve keyifli sohbetler eşliğinde hoş bir gün geçirdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.