© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Eserler Görücüye Çıktı

Eserler Görücüye Çıktı

Bu sezon içerisinde önemli sanatsal etkinlikler düzenleyen İzmir cemiyetinin tanınmış isimlerinden Ayda Benefraim ve dekoratör Defne Atakan, bu kez de Türk resim tarihinin yaşayan en önemli isimlerinden Nevhiz Tanyeli’nin çalışmalarını İzmirliler ile buluşturdu.

Konak Pier içerisindeki Nar Artiz Galeri’de açılan sergide, sanatçının yağlı boya tekniğiyle hazırladığı kırk bir eseri görücüye çıktı. Yaşamını Paris’te sürdüren ve son on yıldır Türkiye’de sergi gerçekleştirmeyen Nevhiz Tanyeli, rahatsızlığı nedeniyle İzmir’e gelemedi. Bütün resimlerinde yön duygusunun tükendiğini anlatan ve yaşanmışlıklarının izlerini sunan Tanyeli’nin İzmir’deki sergisinde, hayatının belli dönemlerinde yaptığı resim koleksiyonlarından örnekler sunuldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.