© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

En Şık Restoran

En Şık Restoran

Amerika’nın en çok okunan gazetesi New York Times, Rafine Restoran’ın misafirlerini leziz yemekler ve hoş ambiyansıyla ağırladığına dikkat çekerek Ankara’nın en şık mekanları arasında gösteriyor.

 

Haberde, 2010 yılında açılan ve Türk Akdeniz mutfağıdan zengin bir menü sunan Rafine Restoran’ın, yumuşak jaz ritimlerinden hoşlanan seçkin bir kitleye hitap ettiği belirtilerek, Rafine’nin başarılı sunum ve servisine tam not veriliyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.