© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Emporio Armani’den Live Fashion Partisi

Emporio Armani’den Live Fashion Partisi

Ankara’nın seçkin alışveriş merkezlerinden Panora AVM’de yer alan Emporio Armani mağazası seçkin bir partiye ev sahipliği yaptı. Geçtiğimiz aylarda İstanbul’da düzenlenen ve büyük ilgili gören Emporio Armani Live Fashion Party’sinin Ankara ayağı özel ve şık bir davetle düzenlendi. İkiyüzü aşkın seçkin konuğun katıldığu gece de davetliler ünlü DJ Selami Bilgiç’in hareketli parçalarıyla eğlence dolu bir gece yaşadılar. Modanın, dansın ve müziğin bir araya geldiği parti için Panora AVM’nin Luxurious girişi bambaşka bir görünüme büründü. Konukların geç saatlere kadar eğlendiği parti AVM kapandıktan sonra da devam etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.