© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Ebruca Nefes Bodrum’da

Ebruca Nefes Bodrum’da

Ebru Sanatına getirdiği tekniklerle modern bir yaklaşım kazandıran Ebru Uygun, kişisel sergisini Ramada Resort Bodrum’da sanatseverlerin beğenisine sunuyor.

Yepyeni tekniklerle ebru sanatını değişik yüzeylerde uygulayarak unutulmaya yüz tutmuş bu değerli sanatımızı gündelik hayatın içine sokan ve her malzemeyi bir çağdaş sanat eserine dönüştüren Uygun, “EBRUca NEFES BODRUM” isimli sergisini Başaran Ailesinin ev sahipliğinde düzenlen şık bir davetle Bodrum Resort Otel’de açtı. ISS Türkiye tarafından desteklenen “EBRUca NEFES BODRUM” sergisinden elde edilecek gelirin bir kısmı ise TOÇEV ÖĞRENİM MERKEZİ’ne bağışlanacak.


Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.