© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Dünya Gönüllüler Günü

Dünya Gönüllüler Günü

Sivil Toplum Kuruluşları Platformu’nun öncülüğünde düzenlenen “Dünya Gönüllüler Günü” Çukurambar’da yer alan Holiday’Inn Otel’de kutlandı.

Sivil Toplum Kuruluşları Platformu’nun öncülüğünde düzenlenen “Dünya Gönüllüler Günü” kutlandı. Holiday Inn Otel’de gerçekleşen kutlamaya çok sayıda iş adamı ve milletvekili katıldı. Açılış konuşmasını Türk Sanayici ve İş Adamları Vakfı Onursal Başkanı Veli Sarıtoprak gerçekleştirdi. Çok sayıda konuğun katıldığı gecede davetliler, bir dakikalık saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı’nı hep bir ağızdan söyledi. Üstün başarı ödüllerini alan iş adamları günün anlam ve önemi adına hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.