© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Dünya Gebelik Günü Kutlandı

Dünya Gebelik Günü Kutlandı

Anneylebebek.com kurucusu Yadigar Işıldar öncülüğünde Tobb Etü Hastanesi’nde hayata geçirilen Dünya Gebeler Günü birçok hamile kadınlar katılımıyla gerçekleşti.

Dünya Gebeler Günü kutlaması Tobb Etü Hastanesi’nde gerçekleştirilen söyleşilerle kutlandı. Prof.Dr. Necati Çanakçı’nın katılımıyla gerçekleştirilen söyleşide oldukça önemli bilgiler verildi. Site kurucusu Yadigar Işıldar ise kurulan bu siteyle anne adaylarına rehber olacağını söyledi. Keyifli geçen söyleşi ile Dünya Gebelik Günü ilk kez kutlandı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.