© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Doğuş Oto’da Şık Lansman

Doğuş Oto’da Şık Lansman

Art Project kapsamında ünlü ressam ve gravür sanatçısı Hayati Misman’ın ‘’Kadınlar’’ adlı sergisi ve Audi SUV modeli yeni Q7 Doğuş Oto Çankaya Audi Showroom’da tanıtıldı.

Şık bir kokteyl ile Ankara iş, sanat ve sosyal yaşantısından çok sayıda ismi buluşturan lansman güzel anlara sahne oldu. Konuklar yeni Q7’yi incelerken Misman’ın eserlerini de dikkatli gözlerle incelediler. Sanatçı Güneş Özgeç’in müthiş keman performansı ile büyülenen davetliler unutulmaz bir gece yaşadı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.