© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Dila ve Dağhan’a Yeni Yaş Kutlaması

Dila ve Dağhan’a Yeni Yaş Kutlaması

Ankara cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Filiz Dağ Yılmaz ile eşi Naci Yılmaz, çocukları Dila ve Dağhan için oldukça renkli bir doğum günü partisi düzenledi.

Firenze Restorant’ta gerçekleşen partide cemiyetin tanınan simaları, Yılmaz çiftini yalnız bırakmazken yeni yaşlarına giren Dila ve Dağhan oldukça mutlu görünüyorlardı. Ankara cemiyet hayatının seçkin isimlerinin de çocuklarıyla beraber katıldığı partide minik Dağhan Yılmaz bir yaşına girerken, Dila ise üçüncü yaşını kutladı. Dağhan ve Dila arkadaşlarıyla doyasıya oyun oynayıp keyifli dakikarlar geçirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.