© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Porsche’dan Efsane Modele Özel Gece!

Porsche’dan Efsane Modele Özel Gece!

Dünyaca ünlü spor otomobil markası Porsche, efsane modeli 911’in 50. Yılı kapsamında, Armani Cafe’de özel bir gece düzenledi. Cemiyet ve iş hayatının tanınmış simalarının katıldığı gecede, Porsche’nin yeni 911 Turbo S modelinin de lansmanı gerçekleştirildi. Doğuş Otomotiv CEO’su Aclan Acar’ın ev sahipliğinde düzenlenen davete katılan konuklar, arabayı daha yakından inceleme fırsatı yakaladılar. Otomobil tutkunlarının da yoğun ilgi gösterdiği gecede konuklar, ünlü DJ Mert Levent’in hareketli müzikleriyle keyifli bir akşam geçirdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.