Başa Dön

Camelot Hotel Güzellik Yarışması’na Ev Sahipliği Yaptı

Camelot Hotel Güzellik Yarışması’na Ev Sahipliği Yaptı

Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde bu yıl üçüncüsü düzenlenen “Miss World League of Beauty and Fashion 2012”de bir haftalık kamp dönemi gala gecesi ile sona erdi.

22 ülkenin güzelleri arasından birinciliği Slovakyalı 19 yaşındaki Michaela Gasparovicova elde etti. Ermenistan vatandaşı Ashot Khactryan tarafından organize edilen “Miss World League of Beauty and Fashion 2012” yarışmasına katılan güzeller, Bodrum’un Akyarlar Köyü’ndeki Camelot Boutique Otel’de bir haftalık kamp dönemi geçirdi. Yarışma, otelin havuz başında düzenlenen görkemli gala gecesi ile sona erdi. Yarışmanın jüri üyeleri arasında oyuncu Oktay Kaynarca, Camelot Boutique Hotel Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Kuru ve geçen yılın birincisi Rus model Ekaterina Grushanina yer aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.