© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

BNG Yeni Mağazasıyla Panora AVM’de

BNG Yeni Mağazasıyla Panora AVM’de

Son yılların dikkat çeken özgün markası BNG, Panora Avm’de Ankara iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin katılımı ile Ankara’daki mağaza sayısını ikiye çıkardı.

Ev sahipliğini markanın kurucu isimleri Nilgün-Bülent Gülen ve Ankara GEO’su Aysun-Orhan Arslan tarafından üstlenilen organizasyonda davetliler 2013 sonbahar-kış sezonu için tasarlanan “Geçmişin İzleri” adlı koleksiyon hakkında bilgiler alırken, yeni sezon ürünlerini de detaylı inceleme fırsatı buldular. Dört kişilik özel orkestranın gün boyu müzikleriyle eşlik ettiği bu özel davette, BNG’nin konseptine uygun sunumuyla ikram edilen zengin kokteyl menüsü de davete katılan seçkin misafirlerin beğenisini topladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.