© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Deniz Berdan İlk Kez Fashion Week’te

Deniz Berdan İlk Kez Fashion Week’te

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’a ilk defa katılan Deniz Berdan “DB Berdan” adlı markası ile ilk defilesinde moda tutkunlarının beğenisini kazandı.

Deniz Berdan ve kızı Begüm’ün markası olan “DB Berdan” bu yıl ilk kez katıldığı Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul kapsamında ilk kez tasarımlarını podyuma çıkarttı. Koleksiyonlarını bir şaman kültürü olan Hıdırellez’den esinlenerek hazırlayan ikili büyük beğeni topladı. Koleksiyonlarında genelde hikayesi olan desenler kullanan “DB Berdan” baharın gelişini eğlenceli, çok parçalı kombinasyonlar ve desen birliktelikleri ile tasarımlarına yansıttı. Defileye Deniz Berdan’ın yakın dostları katılırken cemiyet hayatının önde gelen simaları da defileyi ön sıralardan izlediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.