© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Birinci Yaşa Renkli Kutlama

Birinci Yaşa Renkli Kutlama

Galatasaray Kulübü Başkanı ve başarılı iş adamı Ünal Aysal ve eşi Fani Aysal’ın kızları Alin’inin birinci yaşını Party Kids’te kutladılar.

Cemiyet hayatının tanınmış bayanlarının yanı sıra Galatasaraylı futbolcularının eşelerinin katıldığı doğum günü Party Kids’te renkli bir organizasyonla kutlandı. Fani Aysal kızı Alin ile partiye erken saatte gelerek son hazırlıkları bizzat kendisi kontrol etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.