© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Kavaklıdere Lezzetini Tattırdı

Kavaklıdere Lezzetini Tattırdı

Kavaklıdere Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Başman ile Ankara Hilton SA Genel Müdürü Jasques
Ankara Hilton Oteli Kavaklıdere Balo Salonu’nda şarap tadım gününe ev sahipliği yaptı.

Davet oldukça nezih bir kokteyle ve birbirinden leziz ikramlarla başladı. Ankara iş ce sosyal hayatından birçok seçkin davetlinin katıldığı kokteylde açılış konuşmasını Ali Başman yaptı. Başman primeur şarapları hakkında davetlilere kısa bir bilgi verdi. Ardından davetlilere “ Burada bizimle olduğunuz için çok mutluyum, bu özel günün tadını çıkarın.” dedi. Yirmi dördüncü tadım etkinliğinin gerçekleştiği davet davetlilerin birbirleriyle olan hoş sohbetleriyle devam etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.