© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

BabyMall’dan Büyük Açılış

BabyMall’dan Büyük Açılış

Avrupa’nın en büyük bebek mağazası BabyMall, Ankara’da açıldı. İstanbul yolunda bulunan mağazanın açılışı Ankaralılar tarafından yoğun ilgi gördü.

Doğum öncesi ve sonrası süreçte anne ile bebeğin, biberondan bebek arabasına, oyuncaktan mobilyaya, telsizden akülü arabaya kadar her türlü ihtiyacına cevap verecek olan mağazada, prematüre bebekler için de özel bir bölüm yer alıyor. Misafirleriyle yakından ilgilenen BabyMall Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özelcan: “Ankaralıların bu yoğun ilgisi bizi çok mutlu etti. Katılımlarından ve büyük ilgilerinden dolayı tüm Ankaralılara teşekkür ediyorum.” Sözlerini içeren bir konuşma yaptı. Markanın tanıtım işlerini üstlenen Buz Reklam’ın Kurucu Müdürü Ersan Uygur da BabyMall’un bu özel gününde yalnız bırakmadı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.