© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Renk Gayrimenkul Açıldı

Renk Gayrimenkul Açıldı

Ankara Çayyolu bölgesinde on altı yıldır Lüx Villa-Konut satış ve kiralamalarıyla ilgilenen Renk Gayrimenkul, dünyanın bir numaralı markası Coldwell Banker bünyesine dahil oluşunu ihtişamlı bir parti ile kutladı.

Renk Gayrimenkul ofisinin bahçesinde düzenlenen açılış birçok ilke imza attı. Yüzlerce seçkin davetlinin katıldığı etkinlik, barbekü partisi ile başlayıp gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti. Davet boyunca kokteyl, canlı müzik, havai fişek gösterileri ve dev projeksiyon sunumu gecenin en renkli anlarıydı. Coldwell Banker Renk Çayyolu Genel Müdürü Zerrin Çavuşoğlu ve Coldwell Banker Türkiye Başkanı Dr Gökhan Taş açılış kurdelesini birlikte kestiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.