© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Açık Kapı Derneğin’den Anlamlı Gece

Açık Kapı Derneğin’den Anlamlı Gece

Sosyal sorumluluk projelerine verdiği desteklerle ön plana çıkan Açık Kapı Sosyal Sorumluluk Derneği, 14 Şubat 2014 Cuma günü Emaar ana sponsorluğunda Flamingo Restaurant & Bar’da “Sevenler, sevilenler, sevgililer” adlı 250 kişilik özel bir davet verdi.

Açık Kapı Sosyal Sorumluluk Derneği kurucu üyeleri tarafından Sevgililer Günü’nde düzenlenen davete; Nevbahar-Ali Koç, Burçak-Selim Sayılgan, Didem- Erhan Kurdoğlu, Esra-Zafer Civelek, Merve- Kağan Gürsel, Berrin-Ahmet Yoleri, Aylin-Özcan Tahincioğlu, Pınar- İlhan Sabancı, Elif Dürüst, Saadettin-Emek Saran gibi iş, sanat ve cemiyet dünyasının önde gelen simaları katıldı. Emaar ve Cartier’in sponsorluğunda gerçekleşen “Sevenler, sevilenler, sevgililer” adlı özel davette misafirler, Flamingo Restaurant & Bar’da Mehmet Garan eşliğinde keyifli dakikalar geçirdiler. Bu anlamlı geceden elde edilen gelir, derneğin yürütmekte olduğu Koruyucu Ruh Sağlığı Projesi’ne aktarıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.