© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

TEMA 20. Yılını Bocelli İle Kutladı

TEMA 20. Yılını Bocelli İle Kutladı

Ülkemizin en etkin vakıflarından TEMA Vakfı, 20. yılını Andrea Bocelli konseri ile Ülker Sports Arena’da kutladı.

TEMA Vakfı, kuruluşunun 20. yılını dünyaca ünlü tenör Andrea Bocelli’nin konseri ile kutladı. Ülker Sports Arena’da düzenlenen geceye cemiyet ve iş dünyasının seçkin isimleri yoğun ilgi gösterdi. Andrea Bocelli’ye, konuk şef Marcello Rota’nın yönetimindeki yüz iki kişilik Tekfen Filarmoni Orkestrası ile altımış kişilik IDSO Korosu eşlik etti. Andrea Bocelli sahneye, yakasında Tema Vakfı’nın melek rozeti ile çıktı. Konserin ikinci bölümünde Türkiye’nin sevilen ses sanatçısı Sıla’ya, Andrea Bocelli ve Avrupa’nın önde gelen bandoneon üstadı Mario Stefano Pietrodarchi bandoneonu ile eşlik etti. Hep beraber, Edith Piaf’ın “La Vien Rose” adlı şarkısını seslendirdiler. Geceye katılan davetliler, unutulmaz bir gece geçirmenin keyfini çıkardılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.