© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

45’lik Sezonu Bomba İsimlerle Açtı

45’lik Sezonu Bomba İsimlerle Açtı

Başkentte nostalji rüzgarı estiren 45’lik Ankara, sezonu dev isimlerle açtı. Gerçekleşen sezon açılışında Semiha Yankı, Yeliz ve Gönül Yazar Ankaralı hayranları ile buluştu.

Başkent’in eğlence sektörüne damga vuran 45’lik, sezon açılışını Gönül Yazar, Yeliz ve Semiha Yankı gibi Türk müziğine damga vuran isimlerle yaptı. Davete ev sahipliği mekan sahiplerinden Yavuz Oğhan’ın yağtığı gece oldukça keyifli şarkılarla devam etti. Renkli açılışa katılan Semiha Yankıi “ 45’lik Ankara muhteşem, çok keyifli bir mekan.”diye konuştu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.