© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Yeni Nesil Bir Müze

Yeni Nesil Bir Müze

Eskişehir’in Unesco Dünya Kültür Mirasları Geçici Listesi’nde yer alan Odunpazarı bölgesinde açılacak OMM – Odunpazarı Modern Müze, İstanbul’da düzenlenen bir davetle OMM Kurucusu Erol Tabanca’nın ev sahipliğinde tanıtıldı.

Özellikle hedeflerinin Eskişehir’in genç insanlarına sanatı sevdirmek, sanatla ilişkilerini yoğunlaştırmak adına çaba gösterdiklerine değinen Erol Tabanca, OMM’un; Türkiye’den ve yurt dışından farklı sanatçıların modern ve çağdaş eserlerinin sergileneceği, kültürlerarası diyaloğa imkan tanıyan, sürekli yenilenen ve yenileyen bir platform olmasının amaçlandığını da belirtti. Koleksiyon sergilerinin yanı sıra OMM’da yılda en az iki ya da üç süreli sergi yapılması planlanıyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.