© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Yeni Alman Büyükelçisi Eberhard Pohl Ankara’da

Yeni Alman Büyükelçisi Eberhard Pohl Ankara’da

Almanya Federal Cumhuriyeti’nin Ankara’daki yeni büyükelçisi Eberhard Pohl, Ankara’daki ziyaretlerine Anıtkabir’deki törenle başlangıç yaptı. Törenin ardından cumhurbaşkanına güven mektubu sunan Eberhard Pohl, görevine resmen başlamış oldu. Anıtkabir’deki tören öncesi aslanlı yolun girişinde anıtmezar ve müze hakkında geniş bilgi alan büyükelçi, törenin sonunda Anıtkabir özel defterini imzaladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.