© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

ANGİAD İftarda Buluştu

ANGİAD İftarda Buluştu

Ankara Genç İş adamları Derneği (ANGİAD), Sheraton otelde geniş katılımlı bir iftar yemeği düzenledi. Yemeğe Ankara’nın iş ve cemiyet hayatının önemli isimleri katıldılar. Yemekte ayrıca “Bir yudum su bir lokma ekmek” sloganıyla Somali’deki kıtlık için bağış toplandı. Gece sinevizyon ve Semazen gösterisi ve ney dinletisiyle son buldu. Konuklarını kapıda karşılayan ANGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Değer, gece boyunca davetlilerle yakından ilgilendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.