© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Yaza Veda Partisinde Biraraya Geldiler

Yaza Veda Partisinde Biraraya Geldiler

Dostlukları 60 yıla dayanan Koç Holding Onursal Başkanı ve Bay Şapka olarak tanınan Ertekin Dinçay artık geleneksel hale gelen Ertekin Dinçay’ın yaza veda partisinde bir araya geldiler. Ertekin Dinçay’ın sahibi olduğu daha önce kurufasülyeci sonrasında ‘King Fisher Fish&Chips’ ve şimdide ”Köftehouse” olarak hizmet veren Ertekin Dinçay’ın restoranında düzenlenen yaza veda partisinde dostlar bir araya geldi. Ayşe Evrim ve Levent Kaya’nın birbirinden güzel şarkılarıyla geceye renk kattığı partide Rahmi Koç ve Ertekin Dinçay’ın sıcak sohbeti herkesin ilgisini çekti. Anılarını dostlarıyla paylaşan iki yakın dost espirileriyle herkesi kahkahaya boğdular. Leziz köfteler ve içkilerin ikram edildiği gece yine hafızalarda unutulmayacak anılara dönüştü.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.