© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Elio Kupası Sahibini Buldu

Elio Kupası Sahibini Buldu

İlki gerçekleştirilen Elio Powerboat Rally’e cemiyet ve iş hayatının seçkin simaları heyecan dolu  yarışmada özel tekneleriyle yer aldılar. İstanbul’un en seçkin mekanlarından Elio’nun sponsorluğu ve İstanbul Offshore Kulübü’nün organizasyonu ile Elio Powerboat Rally’nin ilki gerçekleştirildi. Toplam dokuz teknenin yarıştığı organizasyonda beş duraktan çektikleri kartlarla en yüksek puanı toplamayı başaran Safter Start Boat teknesi oldu. Katılımcılar tarafından seçilen iki ayrı kategori de ise “En İyi Giyinen Ekip” kupasının sahibi Forever teknesinden Kerim Zorlu-Saruhan Tan- Rahşan Tan-Gamze Zorlu olurken, “En Şık Görünümlü Tekne” kupası ise Pufiş adlı teknede yarışan Alpay Günaydın ve Figen Gür’e verildi. Ödül törenin ardından yarışmaya katılan yarışseverler Ataköy Elio’da gerçekleştirilen after party ile organizasyonun ve gecenin tadını eğlenerek çıkardılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.