© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Vanity Fair X Bloomberg İklim Değişikliği

Vanity Fair X Bloomberg İklim Değişikliği

VanityFair x Bloomberg Climate Exchange (İklim Değişikliği) gala yemeği Micheal R. Bloomberg ve Vanity Fair dergisi genel yayın yönetmeni Radhika Jones ev sahipliğinde sürdürülebilir bina konseptinin en önemli örneklerinden Bloomberg Londra binasında gerçekleşti.

İş dünyası, politikacılar, gösteri ve sanat camiasından alanının en ilham verici isimlerinin katıldığı davette; efsanevi müzik grubu Beatles’in üyesi Paul McCartney’nin kızları modacı Stella McCartney ve ablası Mary McCartney, müzik devi Sir Rod Stewart ve eşi Penny Lancaster, Amerikalı film ve dizi yıldızı Rob Lowe, Tatler Dergisi genel yayın yönetmeni Kate Reardon, model Arizona Muse, !Mamma Mia! müzikalinin yapımcısı Judy Craymer, Conde Nast İngiltere yazı işleri müdürü Kate Slesinger, top model Daisy Lowe, son üç albümü 2 milyonun üzerinde satan pop müziğin süper starı Paloma Faith ve ünlü model ve Star Wars The Last Jedi filminin yıldızı Lily Cole, ünlü model ve hayırsever Noella Coursaris Musunka ve sanatçı Tracey Emin’de katıldılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.