© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Toskana’da Aşk Başkadır

Toskana’da Aşk Başkadır

Geçtiğimiz hafta sonu İstanbul’dan keyifli bir arkadaş grubu Artthink Consulting’in düzenlediği “Toskana’da Aşk Başkadır” konsepti ile Femetal İnşaat, Alaçatı’nın arka bahçesi olarak kabul edilen Ovacık’taki TOSKANA KONAKLARI projesine ziyarete gitti.

 

İtalya’nın Toskana Bölgesi’ndeki yapılardan esinlenilen mimarisinin, geniş bahçesinde, İzmir cemiyetinin de katıldığı piknik davetinde, misafirler canlı müzik ve İtalyan gurme lezzetler eşliiğinde güzel anlar geçirdiler. 9500 metrekarelik arazi içinde yer alan projede sekiz adet 800 m2, iki adet 1000 m2 ve bir adet 900 m2 parsel üzerine 250/300 metrekare zemin oturumuyla inşa edilen 11 adet müstakil konak yer alıyor. Konaklarda yer alan özel tasarım mutfak, saunalı ebeveyn banyosu, yüksek tavanlı şömineli salon, her bir villaya özel açık yüzme havuzu, muhteşem teras ve balkonlar, deniz manzarası ve Ovacık doğasıyla bütünlük içindeki geniş kullanımlı bahçeler dikkat çeken özelliklerden bazıları. Gastronomi, seyahat ve yaşam stilini benimseyen bu özel grup, Toskana rüyasının tadına doyamadı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.