Başa Dön

KİD’DE GÜÇBİRLİĞİ

KİD’DE GÜÇBİRLİĞİ

Ankara’da, TED Koleji mezunu işadamları, ortak yatırım ve projelerde kullanılmak üzere bir portföy oluşturdu. “Bireysel portföy yönetimi” adı verilen bu proje sayesinde, KİD çatısı altında birlikten kuvvet doğacak.

Kolejli İşadamları Derneği (KİD)’nin, dernek üyelerinin ekonomik faaliyetlerini güçlendirmeye yönelik çalışmaları sürüyor.  Söz konusu çalışmalar kapsamında bu kez de üyeler özelinde bir bireysel portföy yönetimi projesi geliştirildi. Konuyla ilgili olarak düzenlenen toplantıda üyelere proje hakkında bilgi veren KİD Başkanı M. Hakan Çınar, “Her üyemizden alınacak 10 bin TL  l ile 1 milyon TL’lik bir portföy oluşturmayı hedefliyoruz. Biz üyelerimizle görüşerek bu portföy ile ortak yatırım ve projeler gerçekleştireceğiz” dedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.