© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Tanrıçalardan İlham Alan Koleksiyon

Tanrıçalardan İlham Alan Koleksiyon

Efsanevi  moda tasarımcısı Azzedine Alaïa’nın koleksiyonlarındaki zamansız parçalardan oluşan Tanrıça Elbiseleri Sergisi’nin açılış daveti Beymen Zorlu Center’da gerçekleşti.

Ümit Boyner, Şeyma Subaşı, Berrin Zorlu, Emel Ayaydın, Sema Basa, Özgür Masur, Beste Yurttaş, Buket Taşdelen, Gülden Büyükuçak, Burcu Şendir, Mert Aslan, Meltem Demir, Saba Tümer’in de aralarında yer aldığı iş ve cemiyet hayatından pek çok ünlü ismin katıldığı açılış daveti renkli anlara sahne oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.