© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Contemporary Istanbul 13. Yılında

Contemporary Istanbul 13. Yılında

Çağdaş sanatın en iyi örneklerini sanatseverlerle buluşturan Contemporary Istanbul, bu sene de Akbank’ın desteğiyle, Lütfi Kırdar Rumeli Salonu ve İstanbul Kongre Merkezi’nde 13. kez sanatseverlere kapılarını açtı.

Dünyadan ve Türkiye’den en iyi çağdaş sanat eserlerini sanatseverlerle buluşturan Contemporary Istanbul, 13.yılında da Akbank’ın desteğiyle kapılarını açtı. 54’ü yurt dışından olmak üzere 83 galeri, 400’ü yabancı 650 sanatçının yaklaşık 2 bin eseriyle yer aldığı fuarda, Türkiye ve dünya çağdaş sanatının en önemli eserlerini bir mekanda buluşturuyor. İstanbul’u sanatın odağına alan 13. Contemporary Istanbul’a bu yıl, 22 ülkeden 83 galeri, 400’ü yabancı 650 sanatçı ile katılacak. Fuarda, sanatseverle ilk kez buluşacak yaklaşık 2 bin eser sergileniyor. Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi Caroline Koç, Çiğdem Simavi, Oya Eczacıbaşı, Hacı Sabancı, Arzu Sabancı, Banu – Hakan Çarmıklı, Can Has gibi ünlü isimler de eserleri tek tek inceleyerek bilgi aldı. 20-23 Eylül tarihleri arasında ziyarete açık olacak olan Contemporary Istanbul, Akbank’ın desteğiyle, Habertürk ve Bloomberg HT’nin medya sponsorluğunda gerçekleştirilecek.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.